Seznam nových funkcí

Posted by admin 22/08/2007 at 09:02

 

Vzhledem k tomu, že se na vývoji "sMoney.EU":www.smoney.eu neustále tvrdě pracuje, máme tu pro Vás balík nových funkcí, který bychom Vám rádi představili. V první řadě je to *nový design*.
 
Pokud se Vám více líbil ten původní, je pořád k dispozici, stačí si v "Editaci profilu" - "Nastavení vzhledu" vybrat.
 
Další funkcí, která by Vám měla zpříjemnit používání systému je *Připomínač*, který Vás bude upozorňovat, po Vámi nastavené době, že jste se do systému již dlouho nepřihlásili. Toto je výhodné zvláště pro zapomětlivé, aby se nedostali do skluzu se zapisováním. 
 
Pro Vaše opakované příjmy a výdaje, byla implementována služba *Pravidelné platby*, která umožňuje pohodlně zadat opakovanou platbu (dobu pro opakování, kategorii,…).
 
Náš systém samozřejmě neslouží jen pro vkládání údajů o příjmech a výdajích, ale poskytuje i statistické funkce, které Vám pomohou např. určit za co nejvíce utrácíte. Na těchto funkcích se stále pracuje, ale již teď v sekci *Grafy* naleznete první tři grafy (dva koláčové a jeden sloupcový).
 
Všechny zahraniční uživatele jistě potěší, že se nám opět rozrostl počet dostupných jazykových verzí našeho systému. Pomyslnou třešničkou je pak použití jednoduché *kalkulačky* při zadávání Vašich částek (např. můžete vložit 2x20 a systém sám převede na 40).
 
Myslíme si, že Vám náš systém má dáti, co jiný nedal a máme mnoho dalších nápadů, na které se můžete těšit.
 

Posted in  | Tags  | no comments

Comments

(leave url/email »)

   Comment Markup Help Preview comment